26.06.19 WFzO Poszukiwanie sensu życia z Krzysztofem Zanussim

 

 

Wieczory Filmowe z OFFicyną
w kwietniu Wielka Klasyka Kina. Lata 70.

Środy, godzina 18:00
Kino Szczecińskiego Inkubatora Kultury
al. Wojska Polskiego 90 . Wstęp wolny.W środy 5, 19 i 26 czerwca 2019 r. kontynuujemy niesamowitą podróż po kanonach światowego kina wraz z „Wieczorami Filmowymi z OFFicyną”. W Szczecińskim Inkubatorze Kultury zaprezentujemy wielokrotnie nagradzane filmy, które pokochały miliony widzów na całym świecie. Czerwiec przeniesie nas w lata 70-te XX wieku, a podczas środowych pokazów przypomnimy sobie trzy świetne produkcje, na które tradycyjnie obowiązuje wstęp wolny.

 

Środa 26.06. 2019 r. godz. 18:00
Poszukiwanie sensu życia z Krzysztofem Zanussim


Dzieło Krzysztofa Zanussiego z niezapominanym i legendarnym Stanisławem Lattało. Głównym bohaterem filmu jest Franciszek Retman, młody student fizyki, który poszukuje sensu i celu wżyciu. Obok nauki jego wielką pasją są góry.

 


Pokazom towarzyszyć będzie miła atmosfera rozmowy i dyskusji, poczęstunek, a czasami także specjalni goście. Gospodarzami Wieczorów Filmowych z OFFicyną będą: Małgorzata  Frymus i Damian Romaniak.

Projekcje odbywają się w  środy o godz. 18:00 w kinie Szczecińskiego Inkubatora Kultury, al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie. Wstęp wolny.Projekt dofinansowany ze środków Gminy Miasto Szczecin.

Organizatory:
Stowarzyszenie OFFicyna
Szczeciński Inkubator Kultury

dodane:: 2019-06-20