04.12.19 WFzO Najsłynniejszy film o maklerach i nowojorskiej giełdzie

 

Wieczory Filmowe z OFFicyną

Grudzień arcydzieł


 

Środy godzina 18:00

Kino Szczecińskiego Inkubatora Kultury

al. Wojska Polskiego 90 . Wstęp wolny.


W pierwsze trzy środy grudnia 2019 r. zapraszamy na niesamowitą podróż z twórczością Olivera Stone-a, Wima Wendersa i Dennisa Hoppera, wraz z „Wieczorami Filmowymi z OFFicyną”. W Szczecińskim Inkubatorze Kultury zaprezentujemy wielokrotnie nagradzane filmy, które pokochały miliony widzów na całym świecie. Podczas środowych pokazów przypomnimy sobie trzy świetne filmy, na które tradycyjnie obowiązuje wstęp wolny.

 

 

Środa 04.12.2019 r. godz. 18:00

Najsłynniejszy film o maklerach i nowojorskiej giełdzie

 

Najsłynniejszy film o maklerach i nowojorskiej giełdzie. Bud Fox (Charlie Sheen) wkracza w nieznany, brutalny świat finansjery. Bohater chce dojść na sam szczyt, jednak po drodze będzie musiał dokonywać ważkich moralnych wyborów. Świetna nagrodzona Oscarem rola Michaela Douglasa w roli bezwzględnego i zimnego Gordona Gekko.

 

Pokazom towarzyszyć będzie miła atmosfera rozmowy i dyskusji, poczęstunek, a czasami także specjalni goście. Gospodarzami Wieczorów Filmowych z OFFicyną będą: Małgorzata Frymus i Damian Romaniak.

 

 

Projekcje odbywają się w środy o godz. 18:00 w kinie Szczecińskiego Inkubatora Kultury, al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie. Wstęp wolny.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, w ramach projektu „Pracownie Filmowe: Scenariusz na Życie” oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego ; Gminy Miasto Szczecin.

 

Organizatory:

Stowarzyszenie OFFicyna

Szczeciński Inkubator Kultury

 

dodane:: 2019-11-28